Grintuss

MeliLax przeznaczony jest do leczenia zaparć, również w przypadku nadwrażliwości trzewnej (jak w przypadku jelita nadwrażliwego), szczelin odbytu i hemoroidów.

Produkt oczyszcza jelito oraz wykazuje działanie ochronne, dzięki czemu zmniejsza dolegliwości, podrażnienia i stan zapalny obecne w czasie zaparcia. MeliLax może być również stosowany przez kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią, a także przez osoby cierpiące na celiakię, gdyż nie zawiera glutenu.

Jak działa

MeliLax łączy działanie wypróżniające z działaniem ochronnym i łw konsekwencji agodzącym błonę śluzową odbytu. Podwójne działanie MeliLax uzyskiwane jest dzięki PROMELAXIN, kompleksowi miodów nektarowych i spadziowych, odpowiednio wyselekcjonowanych i przetworzonych na podstawie zawartości monosacharydów, polisacharydów i melanoidyn, wzbogaconemu o frakcję polisacharydową z aloesu prawdziwego i ślazu dzikiego.

Ponadto MeliLax, dzięki właściwościom przypominającym śluz oraz lepkości, chroni błonę śluzową odbytu podczas przechodzenia stolca.

Te szczególne właściwości, w połączeniu z działaniem przeciwutleniającym, nadają produktowi zdolność do ochrony i w konsekwencji łagodzenia błony śluzowej.

AbocaTo jest wyròb medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Aboca Grintuss